ART / Etchings etc / Wood engraving 9741142
nr 974 1142
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
2 pcs. Sven Ljungberg (1913-2010), numrerade och signerade, subject: 43x60 + 42x35, unframed,
WOOD ENGRAVING, 2 st. Sven Ljungberg (1913-2010), numrerade och signerade, motivet: 43x60 + 42x35, oramade
Sven Ljungberg, born 1913, dead 2010, Swedish painter and graphic artist.
400
SEK 200
Monday August 17 2015
at 20:39:49
17/8 18:20:04
150 kr
17/8 20:34:49
Sven Ljungberg
Read more about Sven Ljungberg